Permintaan Quote
Melayu
998244Image DF4-5P-2R28.Hirose
DF4-5P-2R28
  • Nombor Bahagian
    DF4-5P-2R28
  • Penerangan
    CONN PLUG 5POS AWG28 STRAIGHT
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    28 AWG, Stranded
  • Siri
    DF4
  • Jarak Row
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    *DF4-5P-2R28
    H2630
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    5
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Closed End
  • Penerangan terperinci
    5 Position Individual Wires Connector Black IDC 28 AWG, Stranded Through Hole
  • Hubungi Selesai Ketebalan
  • Hubungi Selesai
    Tin
  • Jenis penyambung
    Individual Wires
  • warna
    Black
  • Penamatan kabel
    IDC
  • kabel Pitch
    0.079" (2.00mm)
  • Lembaga-Side Pitch
    0.079" (2.00mm)