Permintaan Quote
Melayu
EX60B-29P
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EX60B-29P
  • Penerangan
    CONN RECEPT 29POS 0.6MM R/A SMD
  • Siri
    EX60B
  • Pitch
    0.024" (0.60mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan
    29
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Lembaga atas
    0.157" (4.00mm)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    29 Position Connector Receptacle, Non-Gendered Surface Mount, Right Angle Gold