Rumah > Produk > Kotak, Enclosures, Racks > kotak > A20H20BLP
Permintaan Quote
Melayu
6458131Image A20H20BLP.Hoffmann
A20H20BLP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    A20H20BLP
  • Penerangan
    JUNCTION BOX STEEL 20"L X 20"W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Berat
    35 lbs (15.9kg)
  • ketebalan
    16 Gauge
  • Saiz / Dimensi
    20.000" L x 20.000" W (508.00mm x 508.00mm)
  • Maklumat Penghantaran
    Shipped from Digi-Key
  • Siri
  • penilaian
    IP66, NEMA 3,4,12,13, UL-508A
  • Nama lain
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
  • bahan
    Metal, Steel
  • Pengilang Standard Lead Time
    2 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi
    7.992" (203.00mm)
  • ciri-ciri
    Sealing Gasket, Wall Mount
  • Penerangan terperinci
    Junction Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 20.000" L x 20.000" W (508.00mm x 508.00mm) X 7.992" (203.00mm)
  • Design
    Hinged Door, Lid
  • Jenis kontena
    Junction Box
  • warna
    Gray
  • Kawasan (L x W)
    400 in² (2581 cm²)