Rumah > Produk > Kotak, Enclosures, Racks > kotak > ASG10X10X6NK
Permintaan Quote
Melayu
4005982Image ASG10X10X6NK.Hoffmann
ASG10X10X6NK
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ASG10X10X6NK
  • Penerangan
    JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W
  • Model ECAD
  • Berat
    7.8 lbs (3.5kg)
  • ketebalan
  • Saiz / Dimensi
    10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm)
  • Maklumat Penghantaran
    Shipped from Digi-Key
  • Siri
  • penilaian
    IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
  • Nama lain
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
  • bahan
    Metal, Steel
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    5.984" (152.00mm)
  • ciri-ciri
    Wall Mount
  • Penerangan terperinci
    Junction Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 5.984" (152.00mm)
  • Design
    Cover Included
  • Jenis kontena
    Junction Box
  • warna
    Gray
  • Kawasan (L x W)
    100 in² (645 cm²)