Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > RR2P-ULAC12V
Permintaan Quote
Melayu
882097Image RR2P-ULAC12V.IDEC
RR2P-ULAC12V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RR2P-ULAC12V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    9.6 VAC
  • Matikan Voltan (Min)
    3.6 VAC
  • Style penamatan
    Plug In, 8 Pin (Octal)
  • Voltan switching
    240VAC, 30VDC - Max
  • Siri
    RR
  • Siaran Masa
    25ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 40°C
  • beroperasi Masa
    25ms
  • pemasangan Jenis
    Socketable
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    LED Indicator
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    10A
  • Hubungi bahan
    Silver (Ag)
  • Borang hubungan
    DPDT (2 Form C)
  • Voltan Coil
    12VAC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    18 Ohms
  • Power Coil
  • Coil Semasa
    210mA