Permintaan Quote
Melayu
23S09T-1DCG8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    23S09T-1DCG8
  • Penerangan
    IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.3 V ~ 2.7 V
  • Jenis
    Zero Delay Buffer
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-SOIC
  • Siri
  • Nisbah - Input: Output
    1:9
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • PLL
    Yes with Bypass
  • Pengeluaran
    CMOS, LVTTL
  • Nama lain
    IDT23S09T-1DCG8
    IDT23S09T-1DCG8-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input
    LVTTL
  • Kekerapan - Max
    133MHz