Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 7006S55JI
Permintaan Quote
Melayu
7006S55JI
  • Nombor Bahagian
    7006S55JI
  • Penerangan
    IC SRAM 128K PARALLEL 68PLCC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
    55ns
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Pembekal Peranti Pakej
    68-PLCC (24.21x24.21)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    68-LCC (J-Lead)
  • Nama lain
    IDT7006S55JI
    IDT7006S55JI-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)