Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 7024S55PF8
Permintaan Quote
Melayu
1135174Image 7024S55PF8.IDT (Integrated Device Technology)
7024S55PF8
  • Nombor Bahagian
    7024S55PF8
  • Penerangan
    IC SRAM 64K PARALLEL 100TQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
    55ns
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Pembekal Peranti Pakej
    100-TQFP (14x14)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    100-LQFP
  • Nama lain
    IDT7024S55PF8
    IDT7024S55PF8-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)