Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 7025S55J8
Permintaan Quote
Melayu
3498469Image 7025S55J8.IDT (Integrated Device Technology)
7025S55J8
  • Nombor Bahagian
    7025S55J8
  • Penerangan
    IC SRAM 128K PARALLEL 84PLCC
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    84-PLCC (29.21x29.21)
  • Pakej / Kes
    84-LCC (J-Lead)
  • Nama lain
    IDT7025S55J8
    IDT7025S55J8-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)