Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 7027S55PF8
Permintaan Quote
Melayu
635922Image 7027S55PF8.IDT (Integrated Device Technology)
7027S55PF8
  • Nombor Bahagian
    7027S55PF8
  • Penerangan
    IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    100-TQFP (14x14)
  • Pakej / Kes
    100-LQFP
  • Nama lain
    IDT7027S55PF8
    IDT7027S55PF8-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)