Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 70T3589S166BC8
Permintaan Quote
Melayu
6697072Image 70T3589S166BC8.IDT (Integrated Device Technology)
70T3589S166BC8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    70T3589S166BC8
  • Penerangan
    IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
  • Voltan - Bekalan
    2.4 V ~ 2.6 V
  • Teknologi
    SRAM - Dual Port, Synchronous
  • Pembekal Peranti Pakej
    256-CABGA (17x17)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    256-LBGA
  • Nama lain
    IDT70T3589S166BC8
    IDT70T3589S166BC8-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Saiz memori
    2Mb (64K x 36)
  • Muka memori
    Parallel
  • Format memori
    SRAM
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17)
  • Kekerapan jam
    166MHz