Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 70V3319S133PRF
Permintaan Quote
Melayu
70V3319S133PRF
  • Nombor Bahagian
    70V3319S133PRF
  • Penerangan
    IC SRAM 4.5M PARALLEL 128TQFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
  • Voltan - Bekalan
    3.15 V ~ 3.45 V
  • Teknologi
    SRAM - Dual Port, Synchronous
  • Pembekal Peranti Pakej
    128-TQFP (14x20)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    128-LQFP
  • Nama lain
    IDT70V3319S133PRF
    IDT70V3319S133PRF-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Saiz memori
    4.5Mb (256K x 18)
  • Muka memori
    Parallel
  • Format memori
    SRAM
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 128-TQFP (14x20)
  • Kekerapan jam
    133MHz