Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 70V3399S166BC8
Permintaan Quote
Melayu
4045118Image 70V3399S166BC8.IDT (Integrated Device Technology)
70V3399S166BC8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    70V3399S166BC8
  • Penerangan
    IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Voltan - Bekalan
    3.15 V ~ 3.45 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    256-CABGA (17x17)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    256-LBGA
  • Nama lain
    IDT70V3399S166BC8
    IDT70V3399S166BC8-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Saiz memori
    2Mb (128K x 18)
    SRAM
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17)
  • Kekerapan jam
    166MHz