Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 70V3589S166BCG
Permintaan Quote
Melayu
2180098Image 70V3589S166BCG.IDT (Integrated Device Technology)
70V3589S166BCG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
12+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    70V3589S166BCG
  • Penerangan
    IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA
  • Voltan - Bekalan
    3.15 V ~ 3.45 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    256-CABGA (17x17)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    256-LBGA
  • Nama lain
    IDT70V3589S166BCG
    IDT70V3589S166BCG-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    2Mb (64K x 36)
    SRAM
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17)
  • Kekerapan jam
    166MHz