Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 7132SA55L48B
Permintaan Quote
Melayu
291156
7132SA55L48B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
34+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    7132SA55L48B
  • Penerangan
    IC SRAM 16K PARALLEL 48LCC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
    55ns
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Pembekal Peranti Pakej
    48-LCC (14.22x14.22)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    48-LCC
  • Nama lain
    IDT7132SA55L48B
    IDT7132SA55L48B-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Saiz memori
    16Kb (2K x 8)
  • Muka memori
    Parallel
  • Format memori
    SRAM
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    SRAM - Dual Port, Asynchronous Memory IC 16Kb (2K x 8) Parallel 55ns 48-LCC (14.22x14.22)
  • Masa capaian
    55ns
7132SA55CB
7132SA55CB
Penerangan: IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Pengilang: IDT (Integrated Device Technology)
7132SA55P
7132SA55P
Penerangan: IC SRAM 16K PARALLEL 48DIP
7133 BL001
7133 BL001
Penerangan: HOOK-UP STRND 18AWG BLUE 1000'
Pengilang: Alpha Wire
7133
Penerangan: LAMP INCAND RT-3/4 WIRE TERM 5V
Pengilang: VCC (Visual Communications Company)
7132SA35JI
7132SA35JI
Penerangan: IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
7133 BR001
7133 BR001
Penerangan: HOOK-UP STRND 18AWG BROWN 1000'
Pengilang: Alpha Wire
7132SA55J8
7132SA55J8