Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > 71V3556SA166BGG8
Permintaan Quote
Melayu
6082738Image 71V3556SA166BGG8.IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA166BGG8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    71V3556SA166BGG8
  • Penerangan
    IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
  • Voltan - Bekalan
    3.135 V ~ 3.465 V
  • Teknologi
    SRAM - Synchronous ZBT
  • Pembekal Peranti Pakej
    119-PBGA (14x22)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    119-BGA
  • Nama lain
    IDT71V3556SA166BGG8
    IDT71V3556SA166BGG8-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Saiz memori
    4.5Mb (128K x 36)
  • Muka memori
    Parallel
  • Format memori
    SRAM
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22)
  • Kekerapan jam
    166MHz