Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 7200L12JG
Permintaan Quote
Melayu
6779432Image 7200L12JG.IDT (Integrated Device Technology)
7200L12JG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
160+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    7200L12JG
  • Penerangan
    IC MEM FIFO 256X9 12NS 32-PLCC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.5V ~ 5.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-PLCC (14x11.46)
  • Siri
    7200
  • Keupayaan hantar semula
    Yes
  • Flags Programmable Sokongan
    No
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    32-LCC (J-Lead)
  • Nama lain
    IDT7200L12JG
    IDT7200L12JG-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    2.25K (256 x 9)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Asynchronous
  • Sokongan FWFT
    No
  • Jenis pengembangan
    Depth, Width
  • Kadar Data
    50MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    80mA
  • bas Directional
    Uni-Directional
  • Nombor Bahagian Asas
    7200
  • Masa capaian
    12ns
72007 BRWN 3/16
72007 BRWN 3/16"X150'
Penerangan: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Pengilang: 3M
7200L12TPG
7200L12TPG
Penerangan: IC MEM FIFO 256X9 12NS 28DIP
Pengilang: IDT (Integrated Device Technology)
72005 SLVR METAL 3/16
72005 SLVR METAL 3/16"X150'
Pengilang: 3M
7200A X4P500
7200A X4P500