Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72401L15P
Permintaan Quote
Melayu
72401L15P
  • Nombor Bahagian
    72401L15P
  • Penerangan
    IC FIFO PAR 64X4 15NS 16-DIP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.5V ~ 5.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-PDIP
  • Siri
    7200
  • Keupayaan hantar semula
    No
  • Flags Programmable Sokongan
    No
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    16-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Nama lain
    IDT72401L15P
    IDT72401L15P-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    256 (64 x 4)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • fungsi
    Asynchronous
  • Sokongan FWFT
  • Jenis pengembangan
    Depth, Width
  • Kadar Data
    15MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    35mA