Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72V02L15J8
Permintaan Quote
Melayu
3584245Image 72V02L15J8.IDT (Integrated Device Technology)
72V02L15J8
  • Nombor Bahagian
    72V02L15J8
  • Penerangan
    IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 32PLCC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3V ~ 3.6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-PLCC (14x11.46)
  • Siri
    72V
  • Keupayaan hantar semula
    Yes
  • Flags Programmable Sokongan
    No
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    32-LCC (J-Lead)
  • Nama lain
    IDT72V02L15J8
    IDT72V02L15J8-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Saiz memori
    9K (1K x 9)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • fungsi
    Asynchronous
  • Sokongan FWFT
    No
  • Jenis pengembangan
    Depth, Width
  • Kadar Data
    40MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    60mA