Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72V06L35J
Permintaan Quote
Melayu
2272461Image 72V06L35J.IDT (Integrated Device Technology)
72V06L35J
  • Nombor Bahagian
    72V06L35J
  • Penerangan
    IC ASYNCH 8192X18 35NS 32PLCC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3V ~ 3.6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    32-PLCC (14x11.46)
  • Siri
    72V
  • Flags Programmable Sokongan
    No
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    32-LCC (J-Lead)
  • Nama lain
    IDT72V06L35J
    IDT72V06L35J-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Saiz memori
    144K (16K x 9)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • fungsi
    Asynchronous
  • Sokongan FWFT
    No
  • Kadar Data
    22.2MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    75mA