Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72V205L15TFGI
Permintaan Quote
Melayu
72V205L15TFGI
  • Nombor Bahagian
    72V205L15TFGI
  • Penerangan
    IC MEM FIFO 16KX9 64QFP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3V ~ 3.6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    64-TQFP (10x10)
  • Siri
    72V
  • Keupayaan hantar semula
    No
  • Pakej / Kes
    64-LQFP
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    4.5K (256 x 18)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Synchronous
  • Kadar Data
    66.7MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    30mA