Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72V235L10TF
Permintaan Quote
Melayu
72V235L10TF
  • Nombor Bahagian
    72V235L10TF
  • Penerangan
    IC FIFO SYNC 2048X18 10NS 64QFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3V ~ 3.6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    64-TQFP (10x10)
  • Siri
    72V
  • Keupayaan hantar semula
    No
  • Flags Programmable Sokongan
    Yes
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    64-LQFP
  • Nama lain
    IDT72V235L10TF
    IDT72V235L10TF-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    36K (2K x 18)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • fungsi
    Synchronous
  • Sokongan FWFT
    Yes
  • Jenis pengembangan
    Depth, Width
  • Kadar Data
    100MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    30mA