Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72V255LA15TFGI8
Permintaan Quote
Melayu
72V255LA15TFGI8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    72V255LA15TFGI8
  • Penerangan
    IC FIFO SS 8192X18 15NS 64-STQFP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3V ~ 3.6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    64-TQFP (10x10)
  • Siri
    72V
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    64-LQFP
  • Nama lain
    IDT72V255LA15TFGI8
    IDT72V255LA15TFGI8-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    144K (8K x 18)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Synchronous
  • Kadar Data
    66.7MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    55mA