Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72V263L7-5BCGI
Permintaan Quote
Melayu
72V263L7-5BCGI
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
21+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    72V263L7-5BCGI
  • Penerangan
    IC FIFO 8192X18 5NS 100LBGA
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.15V ~ 3.45V
  • Pembekal Peranti Pakej
    100-CABGA (11x11)
  • Siri
    72V
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    100-LBGA
  • Nama lain
    IDT72V263L7-5BCGI
    IDT72V263L7-5BCGI-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    144K (8K x 18)(16K x 9)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Synchronous
  • Kadar Data
    133.3MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    35mA