Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72V283L6PFG8
Permintaan Quote
Melayu
936522
72V283L6PFG8
  • Nombor Bahagian
    72V283L6PFG8
  • Penerangan
    IC MEM FIFO 32768X18 80QFP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.15V ~ 3.45V
  • Pembekal Peranti Pakej
    80-TQFP (14x14)
  • Siri
    72V
  • Pakej / Kes
    80-LQFP
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    576K (32K x 18)(64K x 9)
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Synchronous
  • Kadar Data
    166MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    35mA