Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Logik - FIFOs Memory > 72V3623L10PFG
Permintaan Quote
Melayu
72V3623L10PFG
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
72+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    72V3623L10PFG
  • Penerangan
    IC FIFO 256X36 SYNC 10NS 128TQFP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3V ~ 3.6V
  • Pembekal Peranti Pakej
    128-TQFP (14x20)
  • Siri
    72V
  • Keupayaan hantar semula
    No
  • Flags Programmable Sokongan
    Yes
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    128-LQFP
  • Nama lain
    IDT72V3623L10PFG
    IDT72V3623L10PFG-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
    9K (256 x 36)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Synchronous
  • Sokongan FWFT
    Yes
  • Jenis pengembangan
    Depth, Width
  • Kadar Data
    100MHz
  • Semasa - Bekalan (Max)
    400mA