Permintaan Quote
Melayu
844071AGLF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    844071AGLF
  • Penerangan
    IC CLK GEN SAS LVDS 8-TSSOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.375 V ~ 3.63 V
  • Jenis
    Clock Generator
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-TSSOP
  • Siri
    FemtoClock®
  • Nisbah - Input: Output
    1:1
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • PLL
    Yes
  • Pengeluaran
    LVDS
  • Nama lain
    800-1148-ND
    ICS844071AGLF
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input
    Crystal
  • Kekerapan - Max
    170MHz