Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > IDT70P3537S233RM
Permintaan Quote
Melayu
1860627Image IDT70P3537S233RM.IDT (Integrated Device Technology)
IDT70P3537S233RM
  • Nombor Bahagian
    IDT70P3537S233RM
  • Penerangan
    IC SRAM 18M PARALLEL 576FCBGA
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
  • Voltan - Bekalan
    1.7 V ~ 1.9 V
  • Teknologi
    SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II
  • Pembekal Peranti Pakej
    576-FCBGA (25x25)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    576-BBGA, FCBGA
  • Nama lain
    70P3537S233RM
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Jenis ingatan
    Volatile
  • Saiz memori
    18Mb (512K x 36)
  • Muka memori
    Parallel
  • Format memori
    SRAM
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 233MHz 7.2ns 576-FCBGA (25x25)
  • Kekerapan jam
    233MHz