Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > memori > IDT71016S20Y
Permintaan Quote
Melayu
2250355Image IDT71016S20Y.IDT (Integrated Device Technology)
IDT71016S20Y
  • Nombor Bahagian
    IDT71016S20Y
  • Penerangan
    IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Tulis Cycle Time - Word, Page
    20ns
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Teknologi
    SRAM - Asynchronous
  • Pembekal Peranti Pakej
    44-SOJ
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width)
  • Nama lain
    71016S20Y
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C (TA)