Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLH536100.000000I
Permintaan Quote
Melayu
2290032Image XLH536100.000000I.IDT (Integrated Device Technology)
XLH536100.000000I
  • Nombor Bahagian
    XLH536100.000000I
  • Penerangan
    OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    XPRESSO™ FXO-HC53
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    HCMOS
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • kekerapan
    100MHz
  • Penerangan terperinci
    100MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    47mA