Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLH53V027.000000X
Permintaan Quote
Melayu
2555756Image XLH53V027.000000X.IDT (Integrated Device Technology)
XLH53V027.000000X
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    XLH53V027.000000X
  • Penerangan
    OSC VCXO 27.000MHZ HCMOS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    VCXO
  • Saiz / Dimensi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)