Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLL538125.000000X
Permintaan Quote
Melayu
967622Image XLL538125.000000X.IDT (Integrated Device Technology)
XLL538125.000000X
  • Nombor Bahagian
    XLL538125.000000X
  • Penerangan
    OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)