Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLL735220.000000I
Permintaan Quote
Melayu
944647Image XLL735220.000000I.IDT (Integrated Device Technology)
XLL735220.000000I
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    XLL735220.000000I
  • Penerangan
    OSC XO 220.000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)