Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLL738275.000000X
Permintaan Quote
Melayu
4739386Image XLL738275.000000X.IDT (Integrated Device Technology)
XLL738275.000000X
  • Nombor Bahagian
    XLL738275.000000X
  • Penerangan
    OSC XO 275.000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)