Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLP528159.375000X
Permintaan Quote
Melayu
557720
XLP528159.375000X
  • Nombor Bahagian
    XLP528159.375000X
  • Penerangan
    OSC XO 159.375MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)