Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLP535001.163000I
Permintaan Quote
Melayu
1676522Image XLP535001.163000I.IDT (Integrated Device Technology)
XLP535001.163000I
  • Nombor Bahagian
    XLP535001.163000I
  • Penerangan
    OSC XO 1.163MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)