Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLP728161.132000X
Permintaan Quote
Melayu
6775798Image XLP728161.132000X.IDT (Integrated Device Technology)
XLP728161.132000X
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    XLP728161.132000X
  • Penerangan
    OSC XO 161.132MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)