Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLP730282.600000I
Permintaan Quote
Melayu
5644370Image XLP730282.600000I.IDT (Integrated Device Technology)
XLP730282.600000I
  • Nombor Bahagian
    XLP730282.600000I
  • Penerangan
    OSC XO 282.6MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)