Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > XLP73V026.000000I
Permintaan Quote
Melayu
267450
XLP73V026.000000I
  • Nombor Bahagian
    XLP73V026.000000I
  • Penerangan
    OSC VCXO 26.000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    VCXO
  • Saiz / Dimensi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)