Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > 186MABA03KJS
Permintaan Quote
Melayu
6341011Image 186MABA03KJS.Illinois Capacitor
186MABA03KJS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
122+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    186MABA03KJS
  • Penerangan
    CAP FILM 18UF 10% 500VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    500V
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm)
  • Siri
    MAB
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Lead Jarak
    1.476" (37.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.772" (45.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    18µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    18µF