Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > 635MABA03KJS
Permintaan Quote
Melayu
3239854Image 635MABA03KJS.Illinois Capacitor
635MABA03KJS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
220+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    635MABA03KJS
  • Penerangan
    CAP FILM 6.3UF 10% 500VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    500V
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    PC Pins
  • Siri
    MAB
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    6.3µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • kemuatan
    6.3µF