Rumah > Produk > Optoelectronics > Petunjuk LED - Discrete > IN-P32ATA
Permintaan Quote
Melayu
IN-P32ATA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    IN-P32ATA
  • Penerangan
    LED AMBER CLEAR 2PLCC SMD
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
    609nm
  • Panjang gelombang - Dominant
    605nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    2V
  • sudut Penglihatan
    120°
  • Pembekal Peranti Pakej
    2-PLCC
  • Saiz / Dimensi
    3.20mm L x 2.80mm W
  • Siri
    IN-P32AT
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-PLCC
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    5 (48 Hours)
  • Millicandela Rating
    200mcd
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Transparency kanta
    Clear
  • Style kanta / Saiz
    Round with Flat Top, 2.40mm
  • Warna kanta
    Clear
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ketinggian (Max)
    1.90mm
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Amber 605nm LED Indication - Discrete 2V 2-PLCC
  • Semasa - Ujian
    20mA