Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - Watak LED dan angka > INND-SS30DRCB
Permintaan Quote
Melayu
INND-SS30DRCB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    INND-SS30DRCB
  • Penerangan
    7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
    645nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    2V
  • Saiz / Dimensi
    0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm)
  • Siri
    INND-SS30
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    70mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    10-SMD, No Lead
  • Bilangan Watak
    1
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Millicandela Rating
    2mcd
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis paparan
    7-Segment
  • Digit / Alpha Saiz
    0.30" (7.62mm)
  • Penerangan terperinci
    Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead
  • Semasa - Ujian
    20mA