Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - Watak LED dan angka > INND-SS40AAB
Permintaan Quote
Melayu
INND-SS40AAB
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    INND-SS40AAB
  • Panjang gelombang - Peak
    612nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    2V
  • Saiz / Dimensi
    0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm)
  • Siri
    INND-SS40
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    70mW
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Millicandela Rating
    13mcd
  • Digit / Alpha Saiz
    0.40" (10.16mm)
  • Penerangan terperinci
    Character LED Display Module Amber 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead
  • Semasa - Ujian
    20mA