Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - Watak LED dan angka > INND-SS56YCB
Permintaan Quote
Melayu
INND-SS56YCB
Dalam stok
3750+
  • Nombor Bahagian
    INND-SS56YCB
  • Panjang gelombang - Peak
    592nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    2V
  • Saiz / Dimensi
    0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm)
  • Siri
    INND-SS56
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    70mW
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Millicandela Rating
    17mcd
  • Digit / Alpha Saiz
    0.56" (14.22mm)
  • Penerangan terperinci
    Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead
  • Semasa - Ujian
    20mA