Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - Watak LED dan angka > INND-TS30GCB
Permintaan Quote
Melayu
INND-TS30GCB
Dalam stok
6000+
  • Nombor Bahagian
    INND-TS30GCB
  • Penerangan
    7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
    525nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    3.2V
  • Saiz / Dimensi
    0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm)
  • Siri
    INND-TS30
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    114mW
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    10-DIP (0.200", 5.08mm)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
    120mcd
  • Digit / Alpha Saiz
    0.30" (7.62mm)
  • Penerangan terperinci
    Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm)
  • Semasa - Ujian
    20mA