Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Antara muka - I / O Penambah > CS82C55AZ96S2705
Permintaan Quote
Melayu
CS82C55AZ96S2705
  • Nombor Bahagian
    CS82C55AZ96S2705
  • Penerangan
    IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Siri
  • Jenis output
    Open Drain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • Bilangan I / O
    24
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Output sampukan
    No
  • antara muka
    Parallel
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    I/O Expander 24 Parallel
  • Semasa - Output Sumber / tenggelam
    2.5mA