Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Linear - Penguat - Video Amps dan Modul > HFA1109IBZ96
Permintaan Quote
Melayu
HFA1109IBZ96
  • Nombor Bahagian
    HFA1109IBZ96
  • Penerangan
    IC OPAMP CFB VIDEO 450MHZ 8-SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Single / Dual (±)
    ±4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Kadar Slew
    2600 V/µs
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Jenis output
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Video Amp, 1 Current Feedback 8-SOIC
  • Semasa - Bekalan
    9.6mA
  • Semasa - Output / Channel
    36mA
  • Nombor Bahagian Asas
    HFA1109
  • aplikasi
    Current Feedback
  • -3dB Bandwidth
    450MHz