Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Antara muka - I / O Penambah > IS82C55AZ96
Permintaan Quote
Melayu
IS82C55AZ96
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    IS82C55AZ96
  • Penerangan
    IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    44-PLCC (16.58x16.58)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    44-LCC (J-Lead)
  • Jenis output
    Open Drain
  • Nama lain
    IS82C55AZ96TR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan I / O
    24
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Output sampukan
    No
  • antara muka
    Parallel
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58)
  • Semasa - Output Sumber / tenggelam
    2.5mA