Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Jam / Timing - Jam Masa Real > ISL12027IB27Z
Permintaan Quote
Melayu
921130
ISL12027IB27Z
  • Nombor Bahagian
    ISL12027IB27Z
  • Penerangan
    IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Battery
    1.8 V ~ 5.5 V
  • Voltan - Bekalan
    2.7 V ~ 5.5 V
  • Jenis
    Clock/Calendar
  • masa Format
    HH:MM:SS (12/24 hr)
  • Pembekal Peranti Pakej
    8-SOIC
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Saiz memori
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    I²C, 2-Wire Serial
  • ciri-ciri
    Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer
  • Penerangan terperinci
    Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Format tarikh
    YY-MM-DD-dd
  • Semasa - Timekeeping (Max)
    10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V